Resin deko
🌸 Výrobky a dekorace z epoxidové pryskyřice🌿 Květy ručně sbírané a s láskou zalité 📩 Objednávky přes zprávy FB a IG
Netřeba více slov.🌸
Další kousek plný přírody je na světě.🌿
Tak kam poběží? 🏃♀️ Nechceš mi ho nechat odpočívat v šuplíku, že ne?!😁
Nezapomeň, že se blíží konec školního roku...pořád tě nenapadá komu? 😊
Tohle není jen roztomilá vázička.
Je to kus mě. Je odrazem mého stylu..mého vkusu.. mého pocitu po odformování, kdy si řeknu ANO, tohle je to, co bych chtěla mít na poličce u mě doma.🩷
Každý má vkus a styl jiný a to je přeci krásný!🌸 Někdo chce pestré barvy, luční kvítí, někdo pryskyřici růžovou, někdo zase černou. 🌈
Jedná věc je jistá. Každou tvojí objednávku tvořím tak, aby byla v souhře s představou a dělám maximum pro to, aby i ty sis jí na poličce maximálně užíval/a.❤️
Je to alchymie.😶🌫️ Kdo s pryskyřicí pracuje, tak ví..
Dodržování teploty a vlhkosti vzduchu je strašně dulezitý pro vznik výrobku bez vad.
Ještě jsem nezdůraznila, že právě odvlhčovač vzduchu zvyšuje pokojovou teplotu. No...chceš mít jedno, nemáš druhé..😄
Pokud máš nějaké fígle, sem s nimi.🫶
Pro milovníka whisky!🖤🥃
Tak ať dárek potěší 🍀..
Sušení květů v silikagelu🌸, aneb co před tím udělat a čemu se vyhnout.
Tyto přívěsky budou součástí velké oslavy 40. narozenin.🎂🥂
Poděkování pro hosty, kteří si našli čas strávit jedinečný večer s oslavencem a vytvořit tak z celé oslavy nezapomenutelný zážitek. ✨️ Jako vzpomínka zůstane přívěsek, který jim bude celé kouzlo večera připomínat🫶.
📌 SVATBA
Dobám, kdy se pekly výslužky už pomalu odzvonilo. Nedivím se! Přípravy na svatbu jsou náročné a navíc, koláčky se hned sní a zůstane po nich akorát tak na hodinku plný břicho.🫨 Novomanželé hledají jiná řešení, jak hostům udělat radost. Chtějí něco jiného..osobního. Něco, co jim zůstane napořád. 🌸
A od toho jsem tady JÁ.
Tak pokud se ti tento nápad líbí, neváhej, ozvi se mi a spolu to vymyslíme.😉
Tihle malí ušáci vítají jaro.🐇🪻
Jsou tu pro radost a taky, aby vás beránek nepokakal.🙃 Každý je jedinečný a s láskou tvořený. 🫶
Tak šup šup, ať ti rychle neodskáčou..🐰
03/03/2026
Zemité tóny.
Pracuji teď na písmenkách, která budou zdobit slavnostní tabuli na velké oslavě narozenin. Každý host dostane to své..🌿 Je to krásný nápad. Při tvoření si říkám, že kdybych tím hostem byla já a měla na talíři svoje ,,véčko", strašně by mě to potěšilo. 🤗 Vzhledem k tomu, že víc jak polovina hostů jsou chlapi, volila jsem tmavé barvy s decentní zelení. Zbylou pyskyřici jsem zesvětlila a vytvořila písmena, taková, která se hodí pro kluky i holky. Nejsou úplně veselá, nehýří barvami💐 nejsou pro každého..jsou pro ty, kteří mají rádi přírodu i z jiné stránky. Pro ty, kteří milují procházet se v lese mezi starými stromi a šlapat do měkkého mechu. Pro ty, kteří se umí zastavit za ponurého počasí u zelenajícího se psího vína..
A pro co jsi ty? Máš raději veselá písmenka s kvítky nebo tě láká tajemnost?
Nebojte, jsem tu stále s vámi🫶.
Když se na chvíli odmlčím, nekašlu na vás😇. Jen poslouchám sama sebe a to je sakra důležitý. Můj start v novém roce nebyl nic moc. Staly se nějaké věci, které potřebují čas, aby se zahojily. A já jsem ráda, že ho mám a můžu si dovolit zvolnit.🙏 Stále makám, neflákám se🫢, jen se občas potřebuji distancovat od sociálních sítí a nabrat novou sílu. 🍀 Tak to mám, tak to je.
Jsem tu stále pro vás🤍
Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.