Forum Katowic
Forum Katowic to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Forum Katowic. Robimy wszystko, by nasze miasto było lepszym miejscem do życia.
21/05/2026
Podczas miejskich obchodów Dnia Strażaka Pan Prezydent Marcin Krupa podziękował w imieniu Mieszkańców funkcjonariuszom Straży Pożarnej za ich służbę - niesienie pomocy i zapewnianie bezpieczeństwa tam, gdzie jest choćby najmniejsza taka potrzeba🙏
Korzystając z tej okazji, odznaczył ich także za lata ciężkiej pracy na rzecz całego regionu i pełny profesjonalizm w ratowaniu ludzkiego życia🛡️
Dziękujemy Wam❤️
16/04/2026
Wczoraj odbyła się bardzo wyjątkowa gala - wręczenie nagród im. Józefa Kocurka dla najbardziej działających społeczników w Katowicach💥🥇
🏆Główną nagrodę zdobył Przewodniczący Katowickiej Rady Seniorów, Pan Tadeusz Oczko, który niestrudzenia przyczynia się do tego że Katowiccy Seniorzy są jednymi z najaktywniejszych w Polsce💪
🥇Nagrodę za młodzieżową działalność społeczność odebrał Szymon Sidło, były przewosniczący Młodzieżowej Rady Miasta i inicjator stref Kato4You.
🥇Nagrodę za działalność charytatywną otrzymała Pani Iwona Sosnowska-Wieczorek, prezes Fundacji In Corpore.
🥇Zaś Katowicki Laur Społeczny dla organizacji pozarządowej otrzymał Archidiecezjalny Dom Hospicyjny św. Jana Pawła II w Katowicach, który od 25 lat opiekuje się osobami terminalnie chorymi.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz laureatom i mamy nadzieję, że przyjdzie nam działać razem na rzecz Mieszkańców Katowic jeszcze przez długie lata!❤️
03/04/2026
Kolej Na Seniorów!👩🦳👨🦳
W ostatnim czasie po raz kolejny mogliśmy skorzystać z najnowszego pociągu Kolei Śląskich. Tym razem zabraliśmy ponad 150 seniorów na krótką wycieczkę po Częstochowie i zwiedzanie Jasnej Góry. Na miejscu mogliśmy z bliska zobaczyć słynny Jasnogórski Skarbiec, Muzeum czy Bazylikę⛪️ Dziękujemy przewodnikom z PTTK, Jasnej Góry oraz Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości.
Wyjazd został sfinansowany dzięki środkom Koleje Śląskie oraz Krajowego Planu Odbudowy.
14/02/2026
Pierwsza edycja konkursu debat oksfordzkich KatoHaja zakończona!
Po niezwykle merytorycznych i zaciętych bitwach na argumenty o pierwsze i trzecie miejsce udało się wyłonić podium:
🥇IV LO
🥈VIII LO
🥉ZSTiO nr 2
Gratulujemy wszystkim laureatom, jak i uczestnikom. Przede wszystkim za pokazanie, że nawet w obecnych czasach nadal można dyskutować z najwyższą kulturą, merytoryką i szacunkiem dla rywali✌️
Jako organizatorzy chcemy też wyrazić szczególne podziękowania dla głównych pomysłodawców projektu, czyli Adam Skowron Katowicki Radny oraz radnego Młodzieżowego Sejmiku Śląskiego Szymonowi Sidło, jak również Urzędowi Marszałkowskiemu za udostępnienie sal dla debatantów👏
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z ta organizacja
Strona Internetowa
Adres
Katowice