VAG Nysa
VAG Nysa - jedno z największych spotkań miłośników aut z grupy VAG w Polsce. GPS: N 50°28'40.69'' E 17°16'45.3''
15/02/2023
P*S urzędnik z Nysy nawet i tam dotarł 😉
Koniec zlotów GTI nad Wörthersee :(
Każdy miłośnik samochodów sportowych spod znaku GTI kojarzy odbywające się cyklicznie zloty nad malowniczym jeziorem Wörthersee w południowej Austrii. Wygląda na to, że ta zapoczątkowana jeszcze w latach 80-tych impreza przechodzi do historii.
Jak poinformował na swojej stronie internetowej niemieckojęzyczny portal Automobilwoche, decyzję o zaprzestaniu organizowania majowych zlotów nad Wörthersee podjęto w kontekście zachodzących zmian klimatycznych oraz wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju. Przez lata była to wielka impreza motoryzacyjna, którą jednorazowo odwiedzało nawet sto tysięcy fanów ryczących maszyn.
fotka pożyczona
24/07/2021
W tej chwili w Prudniku (ok 30 km od Nysy) trwa jeden z największych Zlotów Motocyklowych w Polsce .
Wspierany przez Miasto Prudnik i Euroregion Pradziad .
https://www.facebook.com/Opolskie-Towarzystwo-Motocyklowe-1278158068875958
Można !? Można !
VAG Nysa jedna z największych imprez samochodowych na pograniczu południowej Polski , ściągająca tysiące ludzi z Polski , Czech , Słowacji i innych krajów została przez "widzimisię" "zarządzających" zlikwidowana z dnia na dzień .
Powodzenia motocykliści i fajnej zabawy !
VAG Nysa też miała być w tym roku 14 edycją .
24/06/2021
Sprostowanie do artykułu w lokalnej gazecie Nowiny Nyskie .
Po przedyskutowaniu w gronie Organizatorów zgodziliśmy się na umowę oferowaną przez Panią Prezes !
7 czerwca 2021 na spotkaniu z Panią Prezes mieliśmy podpisać umowę na warunkach Ośrodka AKWA Marina ( z małymi poprawkami do przedyskutowania w czasie spotkania)
Niestety to spotkanie nie odbyło się z powodu nieobecności Pani Prezes ! (do dzisiaj nie poznałem jej osobiście ;) )
8 czerwca 2021 Pani Prezes zadzwoniła do mnie , Ja w rozmowie telefonicznej potwierdziłem zgodę na podpisanie umowy . Wtedy usłyszałem że w tym roku 2021 nie chce nas na ośrodku bo ma podpisane umowy z food truck ;)
Czy to był powód ? ;)
Przez te trzy dni food truck i inne podmioty zarobiły by fajne pieniążki ;)
https://nowinynyskie.com.pl/artykul/nysa-nie-chce-zlotu-samochodow/1188763?fbclid=IwAR0lWL81VywZex3QuCJp6EXtOT0pEjdSouwOeBGd5vkPttyewiVzd1Se0rU
No i komentarz pod artykułem :
"nyskie ptysie zróbcie sobie ten wasz "vag" (starych śmierdzących wyjeżdżonych niemieckich gratow/złomu) u owsiaka"
Zapraszamy :)
Inicjatywa naszego sponsora i partnera :)
https://www.facebook.com/michasiecieszy/posts/2989125011301103?notif_id=1607589425677165¬if_t=page_tag&ref=notif
Micha Się Cieszy Z pasją do gadżetów :)
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Skorochów
Nysa
48-300
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 09:00 - 17:00 |
| Wtorek | 09:00 - 17:00 |
| Środa | 09:00 - 17:00 |
| Czwartek | 09:00 - 17:00 |
| Piątek | 09:00 - 17:00 |